Skup drewna

Nasz skup to firma, w której pracownicy stają na wysokości zadania, aby spełnić wymagania Klientów.

Stare drewno

Skup starego drewna

Drewniane aranżacje są wykorzystywane w wielu miejscach w naszych pomieszczeniach. Poszukując go, warto wziąć pod uwagę wiele skupów, a przede wszystkim, sprawdzić ofertę naszej firmy. Skup starego drewna to miejsce, które przyciąga wielu Klientów ze względu na jego różnorodne rodzaje. Oprócz skupu ogromnych ilości drewna oferujemy również rozbiórkę starych budynków. Nasi pracownicy to zaufani i doświadczeni fachowcy, którzy zrobią wszystko, aby spełnić wasze oczekiwania.

Skup starego drewna to miejsce, które posiada bogatą historię. Zdecydowaliśmy się na założenie takiej firmy, ze względu na ocalenie środowiska, w którym żyjemy. Jak wiecie, drzewa odgrywają bardzo ważną role w naszym życiu, dlatego musimy zrobić wszystko, aby nie dopuścić do ich wycinki. Dlatego nasz skup starego drewna pracuje tylko na materiałach, które uzyskaliśmy z rozbiórki starych budynków.

Dlaczego ze starego drewna korzystają światowi projektanci?Skup starego drewna

Wiele firm projektowych oferuje projekty, posiadające stare drewno na ścianach, podłogach, ale również na zewnętrznych częściach budynków. Połączenie estetyki i trwałości to coś, co przyciąga architektów i projektantów z całego świata. Każdy nawet najmniejszy kawałek, niesie za sobą wyjątkową historię, a to natychmiast dodaje osobowości każdemu środowisku naturalnemu.

Skup starego drewna jest miejscem, w którym spełnią się wszystkie wasze marzenia. Każdy kawałek drewna to nasiąknięty historią surowiec, którego zastosowanie jest bardzo szerokie.

Dowiedz się więcej

Stare drewno

Sprawdź cennik

Sprawdź cennik

alt

Obróbka drewna

Obróbka drewna