Skup drewna

Nasz skup to firma, w której pracownicy stają na wysokości zadania, aby spełnić wymagania Klientów.

Stare drewno

Skup starych desek

Prawdą jest, że stare deski można pozyskać z nieruchomości, których wiek szacuje się nawet na 50 lat. Wiele osób jednak zastanawia się nad tym, gdzie tak stare materiały odnowić, aby można je ponownie wykorzystać. Dlatego skup starych desek, to miejsce, do którego powinniśmy przyjść z takim zamiarem. Nasi pracownicy staną na wysokości zadania, aby wasze drewno nabrało nowoczesnego wyglądu przy zachowaniu swoich starych właściwości. Skup starych desek przepięknie czyści drewno, pozwala mu wyschnąć, aby wygonić z niego insekty, a także dobrze sprawdza, czy na pewno nadaje się na ponowne wykorzystanie.

Coraz bardziej popularne staje się stosowanie odzyskanego drewna do akcentowania ścian. Nie tylko ono zapewnia estetyczny wygląd, ale również wspaniała historię. Samodzielnie przygotowane z pewnością zachwycą każdego, kto przejdzie obok niego. Skup starych desek, pomoże Ci dobrać odpowiedni rodzaj drewna.

Skup starych desek

 

Czy stare drewno wymaga dużej pielęgnacji i konserwacji?

Jak to każde drewno odzyskane, tylko przy odpowiedniej pielęgnacji będzie wyglądało jak najlepiej. Sposób wykończenia drewna, czy to przeznaczonego na zewnątrz, czy wewnątrz i sposób użytkowania określa program pielęgnacji i konserwacji. Przy odpowiedniej pielęgnacji będzie mogło przetrwać nawet dziesięciolecia.

Czy odzyskane drewno się starzeje lub zmienia kolory?

To wszystko zależy od gatunku, wykończenia, a także miejsca, w którym zostało zainstalowane. Dlatego warto, jest każdy kawałek impregnować.

Dowiedz się więcej

Stare drewno

Sprawdź cennik

Sprawdź cennik

alt

Obróbka drewna

Obróbka drewna