Skup drewna

Nasz skup to firma, w której pracownicy stają na wysokości zadania, aby spełnić wymagania Klientów.

Stare drewno

Stare belki drewniane

Stare belki drewniane są wykorzystywane w wielu domach jako propozycja na przepięknie zdobiony sufit. To właśnie z tego względu, nie powinniśmy decydować się tak szybko na ich palenie czy wyrzucanie. W pierwszej kolejności warto skontaktować się z naszym pracownikiem, aby mógł samodzielnie ustalić, w jakim są one stanie. Stare belki drewniane są nieodłącznym elementem każdej aranżacji, w której ma królować rustykalny styl. Można je również zainstalować w wielu innych miejscach jak na przykład podtrzymanie sufitu w dekoracyjny sposób. 

Jak układa się nowe drewno?Stare belki drewniane

Każdy marzy również o bezproblemowej instalacji co wcale nas, nie dziwi. Najlepszym rozwiązaniem może się okazać współpraca z firmą, która ma solidny materiał, a także reputacje. Tylko dzięki temu, macie szansę na uzyskanie wysokiej jakości drewna, którego instalacja nie będzie trudna. Tylko dobrze wyszlifowany materiał nie przyniesie problemów.

Czy stare belki są drogie?

Koszt odzyskanego drewna zależy od wielu czynników. Jest to gatunek, wiek, ale przede wszystkim jego jakość. Wszystko też zależy od firmy, z jakiej skorzystasz. Warto wziąć jednak pod uwagę, że stare belki drewniane, mogą okazać się droższe niż te nowe. Przez fakt, że wymaga ono dodatkowej pracy jak usuwanie gwoździ, proces renowacji jego cena wzrasta.

Jeżeli pragniecie posiadać stare drewno, musicie w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście będziecie wiedzieli gdzie go wykorzystać.

 

Dowiedz się więcej

Stare drewno

Sprawdź cennik

Sprawdź cennik

alt

Obróbka drewna

Obróbka drewna