Skup drewna

Nasz skup to firma, w której pracownicy stają na wysokości zadania, aby spełnić wymagania Klientów.

Stare drewno

Stare drewno

Drewno z odzysku jest coraz bardziej popularnym materiałem, używanym do aranżacji pomieszczeń. Stosuje się dosłownie w każdym budynku, niezależnie od majętności właścicieli. Stare drewno, może być spotykane w korporacyjnych biurach, ale i naszym sąsiedztwie. Jest szczególnie poszukiwany przez wiele biur komercyjnych, ze względu na korzyści zdrowotne, historię i oszałamiający wygląd, który daje. Stare drewno to materiał, który został uratowany ze starych budynków i ponownie wykorzystany. Z estetycznego punktu widzenia, wszystkie stodoły, młyny czy spichlerze mogą być źródłem tego drewna.

Nie ma innego sposobu, pozyskania go w naturalny sposób. Długie, ekologiczne starzenie, sprawia, że ten surowiec staje się bardzo cenny dla wielu znawców. Stare drewno to sposób na to, by nie decydować się wycinkę zdrowych drzew. Dla jednych jest to dość dziwna sytuacja, ze względu na fakt, że przecież nowe to nowe, po co wykorzystywać stare? Jednak stare drewno posiada wiele właściwości, których nie można natomiast wydobyć z nowego.

 

Skąd pochodzi stare drewno?Stare drewno

Oprócz wielu tartaków i składowisk, posiadających stare drewno, warto zwrócić uwagę na składowiska śmieci, na których równie często można znaleźć stare drewno. Jeżeli właściciel nie zdecyduje się na jego spalenie, po prostu je wywozi w różne miejsca. Dlatego warto w pierwszej kolejności posprawdzać miejsca, przeznaczone do składowiska odpadów.

Dowiedz się więcej

Stare drewno

Sprawdź cennik

Sprawdź cennik

alt

Obróbka drewna

Obróbka drewna